Голи: Загорулько 8 хв, Калітов, 40 хв., Загорулько, 70 хв., Браславський 87 хв., – Береза, 21 хв., Сущак, 30 хв.

Жовті картки: Загробський, 89 хв. – Підгурський Денис, 90 хв.

Червоні картки: Не було

Голловний арбітр: Дьордь Н. (Ужгород), Рубан Д, Подвальний Д.

«Нива» Вінниця:

99.Карабін Іван – 3.Хохлов Вадим, 5.Попов Дмитро, 6.Сербул Едуард, 7.Білик Дмитро – 25.Калітов Олександр(к), 33.Петрук Іван (17.Бондар Дмитро, 45 хв.), 93.Маляренко Ігор (9.Браславський Ярослав, 45 хв.), 95.Зеленевич Максим (20.Кучер Володимир, 63 хв.), 10.Загорулько Артур (14.Осмоловський Артем, 88 хв.)  55.Георгієв Віктор (26.Загробський Владислав, 85 хв.).

Заміни:

1.Гурідов Максим -34.Громок Денис, 4.Подкуйко Давид, 12.Федорук Деян.

Головний тренер: Володимир Циткін

«Карпати» Львів
22.Сасс Назарій, 5.Даніловський Роман, 4.Калинчук Тимофій, 14.Береза Олег, 25.Степанчук Любомир, 11.Підгурський Денис, 18.Бичек Констянтин, 13.Гудзінський Вадим, 16.Лісовик Роман, 15.Сущак Назар (31.Стень Сергій, 64 хв.), 32.Енете Косісочукву.

Заміни:

1.Горох Валентин, 28.Слічний Степан, 21.Мудрик Владислав, 7.Раделицький Юрій.

Головний тренер: Любомир Вовчук

Вінницька «Нива» провела свій ювілейний 200 матч у другій лізі і він виявився переможним! Наразі, «Нива» є командою без глобальної цілі, адже усі розуміють безнадійність турнірної ситуації, але «Нива» є командою, у якої є 13 локальних цілей – це її суперники і перемога в кожному матчі з ними. І це буде результатом праці у міжсезоння, результатом трансферної компанії і базою для майдутніх високих цілей. А є чутки, що майбутнє «Ниви» напряму залежить від успішності (чи не успішності іі виступів). Отже, перший постріл зроблено, першу «фішку» збито. З оглядкою на результати конкурентів, наша команда вплотну підібралась до групи «просунутих аутсайдерів» і вже наступна перемога може суттєво покращити настрій і турнірне становище, адже гратимемо з прямими конкурентами, яки наразі випереджають «Ниву» на одне очко. Все в раших руках!

Вітаємо команду з вдалим дебютом в чемпіонаті! Вітаємо Володимира Циткіна з вдалим дебютом на тренерському містку. Не хочеть ворошити старе, але зазвичай, тренерські дебюти були «не дуже». Вітаємо вболівальників з поверненням команди, на яку приємно дивитись і вболівати. «Нива» повернулась! Звичайно, було багато помилок, ми програвали по ходу гри, але ж, є характер – відігрались! Приємно, що відчувається «рівність складу», величезна конкуренція і зарядженість команди на результат. Приємно, що є лідери – передусім, президент клубу Артур Загорулько, який  перших хвилин вів партнерів в атаку, вів боротьбу і був цілковито і повністю налаштований на перемогу без варіантів. Також відмічаємо нового капітана Олександра Калітова, Едуарда Сербула, а також Віктора Георгієва. Ох, натерпілись львівяни від нього. Нехай сам сьогодні не забив, але два гольових паси і безліч корисних ттд говорять самі за себе. Є претензії до Карабіна, який не врятував. Але, обидва удари були майже ідеальні, важкі! Впоратись було дуже складно. Хоча по другому голу можуть бути питання – мяч по дузі доооооовго летів у дальній кут – можливо і можна було щось зробити? Попов з Хохловим видали майже безпомилковий матч. Крім захисних дій Хохлов намагався бути активним і грати на атаку – був і перший пас і підключення при стандартах, два рази намагався пробити, але не вдалося. Аналогічно і Сербул і Білик. Для нього – підключення в атаку  це норм – ну, не може людина грати інакше. І це прекрасно. Білик намагався принести користь команді виконанням стандартів і один раз це вдалося – дебютний гол Загорулька відбувся завдяки подачі Білика. Зеленевич, Маляренко, Петрук трішки втратились на полі, майже не беручи гру на себе, але разом з тим намагались грати у пас. Втім, уся команда у першому таймі виглядала не надто “командно” і агресивно. Не було тотального контроля мяча, широких атак і довгих діагоналей. Було багато бороьби, дрібний пас і досить багато браку. Можливо, Володимир Циткін своїми замінами хотів прибрати контроль до рук власної команди, підвищити градус атаки завдяки активності попереду, а отже, в другому таймі на полі вийшли Кучер, Бондар і Браславський. Всі вони включились у гру дуже вдало і зіграли ключову роль у останньому голі.

Цікавим фактом гри є те, що через обмеження, обумовлені карантином, глядачі на трибуни не допускалися, але вони з честю вийшли зі скрутного становища, збудувавши власні трибуни поза межами стадіону і голосно підтримавши свою команду навпротязі всієї гри!

Ну і наостанок трішки про головного рефері гри – Дьордь обслуговував лише одну гру «Ниви» в цьому сезоні і вона також завершилась з рахунком 4:2. Щоправда не на користь «Ниви» – тоді виграли інші Карпати – «Карпати Галич»

8 хв. Сербул подав мяч від правого кутового прапорця на лінію воріт і ні ким не прекритий Артур Загорулько спокійно головою розстріляв ворота гостей. 1:0!

21 хв. Олег Береза шикарним ударом зі штрафного влучив у ближню праву девятку воріт «Ниви». Карабін не зміг врятувавти, але ж удар був майже ідеальним за траекторією і силою. 1:1!

30 хв. Сущак Назар наважився на дальній удар по діагоналі від правого кута штрафного майданчика і сильним ударом закинув мяч за комірець Карабіну. 1:2!

38 хв. Вбивчий момент у «Ниви». Подача Білика з лівого флангу на дальню стійку, захист у паніці вибиває на Сербула, який сильним ударом не влучає у ворота. Мяч пролітає поруч зі стійкою.

40 хв. Білик подав кутовий з правого флангу на ближню штангу, звідки Георгієв головою переправив мяч на дальню стійку на Калітова, який буквально заніс мяч у ворота з лінії воріт. 2:2!

41 хв. Дуже небезпечний штрафний удар у воріт «Карпат». Пробив Калітов, мяч відлетів від стінки до ні ким не прикритого Загорулька, який прийняв мяч і з льоту, з розворота сильно пробив по воротам, але мяч пролетів трішки вище воріт.

Перерва.

47 хв. «Карпати» пробачили «Ниву» рівно з тієї самої позиції, з якої у першому таймі не влучив Сербул. Простріл-скидка з лівого флангу під удар Даніловському і той з сетрів 12 стріляє вище воріт. Дуже небезпечно!

62 хв. Браславський наважився на дальній удар з метрів 25, рикошет і мяч дуже небезпечно опускався в праву частину воріт, але воротар зумів врятувавти свою команду, перевівши мяч на кутовий.

70 хв. Георгієв обігрався з Загорулько. Артур віддав мяч Віктору, той увійшов в штрафну і побачив вільного партнера на парвому фланзі, віддав мяч на Загорулько, який прийняв круглого і технічно пробив у вільний кут. 3:2!

75 хв. Подача з кутового з лівого флангу, удар головою Вадима Хохлова, але воротар гостей у відчайдушньому стрибку накриває мяч.

76 хв. Володимир Кучер забиває з центральної зони, отримавши розрізну передачу від партнера, але гол був після офсайду. Рахунок не змінився.

87 хв. «Нива» забиває четвертий гол! Володимир Кучер чудово відіграв у відборі, обігравши нападника і миттю віддавши мяч вперед на Сербула, який в свою чергу побачив вільного Браславського прямо перед воротами «Карпат». Одержавши мяч, Ярослав зряче пробив круглого повз воротаря! 4:2!