Вінницький футбольний клуб “Нива” вийшов до 1/16 фіналу Кубку України з футболу, перемігши команду “Кристал” з Херсону, який грає в Першій лізі чемпіонату України.

Як повідомляє прес-служба “Ниви”, 16 вересня на рідному вінницькому стадіоні “Нива” обіграла херсонців з рахунком 4:3 у серії післяматчевих пенальті. Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2.

Повідомляється, що першими рахунок на 34-ій хвилині матчу відкрили гості, проте вже на останній хвилині першого тайму Попов з “Ниви” зрівняв рахунок. На 64-ій хвилині завдяки голу Пастушенка “Нива” вийшла уперед, проте втратила перевагу на 84-ій хвилині: гол у ворота вінницької команди забив херсонець Терзі.

Проте у серії післяматчевих пенальті “Ниві” вдалося вирвати перемогу з рахунком 4:3.